Nezávislé

Charon - Žoudlík Jindřichův Hradec

AdresaKlášterská č.76 377 01 Jindřichův Hradec

Jsme rodinná pohřební služba s dlouholetou tradicí. Děkujeme Vám za důvěru, kterou nám věnujete již 20 let. Zajišťujeme veškeré pohřební a kremační služby. Prodej pohřebních a hrobových doplňků. Rozloučení v Jindřichově Hradci provádíme v památce sv. Václava (civilní, církevní – možno i se mší) a v obřadní síni krematoria. V ostatních městech a obcích – v kostele, obřadní síni, v domě smutku, nad hrobem – kdykoliv, i o víkendech. Objednávková kancelář v Klášterské ulici č. 76/II v Jindřichově Hradci (proti Komerční bance, vedle Pekařství u Nováků). Po telefonické domluvě objednávky pohřbů kdykoliv a kdekoliv (i v místě bydliště objednavatele). Převozy zemřelých nepřetržitě – na telefonech 724 224 068, 602162165.

Kancelář otevřena po–pá 7.30 - 17.00 hodin. V době nepřítomnosti, mimo pracovní dobu, o víkendech a svátcích kdykoliv po domluvě na telefonu 724 224 068.

Poskytované služby naší pohřební služby sahají nejen do těchto měst: Jindřichův Hradec, Nová Včelnice, Jarošov nad Nežárkou, Strmilov, Kunžak, Stráž nad Nežárkou, Kardašova Řečice, Deštná, Lodhéřov, Nová Bystřice, Chlum u Třeboně. V případě zájmu jsme schopni poskytnout i pohřební služby v Praze.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře