Pobočka

Concordia - Prokopa Velikého

AdresaProkopa Velikého 197/29, Ostrava-Vítkovice

Rodinná firma Concordia spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a navázala tak na tradici pohřebního ústavu Josefa Bauera, který budoval pověst kvalitního pohřebnictví už od počátku minulého století. Po trnité cestě podnikání napříč politikou se potomci Josefa Bauera rozhodli pokračovat v pomoci pozůstalým, spolupráci s městy i institucemi, ale hlavně v důstojné, precizní a profesionální práci v pohřebnictví.

Za kvalitou služeb, profesionalitou, schopnostmi personálu a jistotou, kterou Concordia přináší všem, kdo ji potřebují, nestojí jen velikost společnosti. Stojí za nimi především respekt k lidem a k vážnosti posledního rozloučení, dlouholeté odborné zkušenosti, ale také způsob jednáním s těmi, kdo přišli o své nejbližší.

Ve chvílích smutku je třeba vědět, že jste nezůstali na všechno sami. Pomůžeme Vám plánovat, dáme Vám prostor truchlit a rozloučit se. Umíme vypravit pohřeb jakéhokoliv typu, umíme zařídit rozloučení přesně takové, jaké by si přál a zasloužil Váš zemřelý, poradíme Vám a zajistíme kompletní servis. Veškerou naši snahu spojuje jediné, chceme Vám být nápomocni a oporou.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře