Nezávislé

Jiří Vyšata

AdresaJenečská 911, Hostivice

V těžkých chvílích při rozhodování o tom, kam se obrátit při zařízení posledního rozloučení s vaším blízkým, ale i s člověkem, pro kterého tuto službu už nemůže zajistit jeho rodina, bychom Vám chtěli představit naší pohřební službu.

Pohřební služba Vyšata provádí kompletní pohřební a hřbitovní služby na vysoké profesionální a etické úrovni. Můžeme zaručit kvalitu všech námi nabízených služeb a to zejména díky tomu, že naší pracovníci provádí do doby pohřbení zesnulého velkou část úkonů vlastními silami již déle než 40 let.

Z tohoto důvodu máme kontrolu nad Vámi objednanými službami, a to od převzetí zemřelého, až po vydání urny nebo uložení zesnulého do země.

Disponujeme vlastním chladícím zařízením, sklady, kanceláří a vozovým parkem. Díky tomu máme nejnižší náklady a tedy až o 1/3 nižší ceny než jiné pohřební služby.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře