Nezávislé

Ke kořenům

AdresaĎáblická 564/2a

Ke kořenům stromů: rozvíjíme pohřbívání u kořenů stromů či jiných rostlin. Ve spolupráci se Správou pražských hřbitovů jsme založili Les vzpomínek, první český přírodní hřbitov, kde se popel zesnulých ukládá ke kořenům vzrostlých stromů.

Ke kořenům blízkých vztahů: pomáháme vytvořit smysluplné rituály posledního rozloučení, které stmelují komunitu pozůstalých - vycházíme z principu Do It Yourself (princip svépomoci).

Ke kořenům sebe sama: doprovázíme na cestě zármutkem, jsme na blízku při znovunalézání vašich vnitřních zdrojů.

NABÍZÍME VÁM

Doprovázení při organizaci posledních rozloučení

Nabízíme vám poradenství a doprovázení při plánování a organizaci jedinečných pohřbů podle vašich potřeb a přání - osobitých, kreativních a k přírodě šetrných.

Ideální je kontaktovat nás před tím, než půjdete do pohřební služby v praze. Vysvětlíme vám, jaké rozhodnutí vás čekají a jaké jsou vaše možnosti.

Pomůžeme vám najít vaši vlastní cestu rozloučení, na které vás budeme doprovázet a pomáhat vám realizovat vaše přání.

Díky vašemu zapojení do přípravy pohřbu, se poslední rozloučení stává opravdu smysluplným a osobitým. Můžete se ujmout přípravy smuteční hostiny, květinové výzdoby, tvorby parte či vzpomínkové řeči.

Ale zároveň na nic nemusíte být sami. Při praktických přípravách pohřbu vám budeme rádi k dispozici my i naši spolupracovníci. Pomůžeme vám také zapojit vaši rodinu, přátele a blízké tak, aby se cítili být součástí vzpomínkové slavnosti.

Poslední rozloučení se může uskutečnit na různých místech, například v kavárně, u vás doma nebo na přírodním hřbitově Les vzpomínek.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře