Nezávislé

Ladislav Kopal - Jablonec nad Nisou

AdresaVětrná 4, Jablonec nad Nisou

Pohřební služba Jablonec nad Nisou zajišťuje komplexní pohřební služby. Naše nabídka zahrnuje zajištění smutečního obřadu se všemi náležitostmi, převozy zesnulých ze zahraničí, zhotovení smutečních věnců a kytic, kopání hrobů a další služby.

Nabídka služeb doplněná o prodej různého pohřebního zboží a doplňků,spolupráce s kamenickou firmou,kvalitní vybavení a dostatečný počet pracovníků je garancí poskytování bezvadných služeb v několika obřadních síních (dokonce i malá smuteční síň nebo velká obřadní síň v Libereckém krematoriu).

Toto vše vytváří dobrý základ pro uspokojování veškerých potřeb a požadavků občanů Jablonce nad Nisou a okolí,pokud jde o poskytování pohřebních, hřbitovních a dalších služeb.

Všichni pracovníci Pohřební služby Kopal usilují o to,aby si pozůstalí a smuteční hosté odnášeli z posledního rozloučení se svým blízkým. Jsou schopni poskytovat i své pohřební služby v Liberci.

Kromě smutné vzpomínky I dobrý pocit,že vše proběhlo podle jejich přání a představ a že o jejich blízkého bylo na jeho poslední cestě dobře postaráno.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře