Pobočka

Memoria Liberec - Husova

AdresaHusova 13, Liberec 1

Pohřební služba Liberec existuje od 30. 10. 1990, kdy byla mezi prvními 5 soukromými službami v republice. Společně s dalšími dvěmi službami získala jako první “Znak kvality”, který každé 3 roky úspěšně obhajuje. Majitel pohřební služby v Jablonci je od roku 2016 předsedou zapsaného spolku Sdružení pohřebnictví v ČR, kde je zastoupeno vice než 150 firem z oboru pohřebnictví. Od roku 1995 je Pohřební služba Kopal správcem všech hřbitovů na území města Jablonec nad Nisou. Nabídka služeb doplněná o prodej různého pohřebního zboží a doplňků, spolupráce s kamenickou firmou (urnové hroby), kvalitní vybavení a dostatečný počet pracovníků je garancí poskytování bezvadných služeb.

Toto vše vytváří dobrý základ pro uspokojování veškerých potřeb a požadavků občanů Jablonce nad Nisou a okolí, pokud jde o poskytování pohřebních, hřbitovních a dalších služeb. Všichni pracovníci Pohřební služby Kopal usilují o to, aby si pozůstalí a smuteční hosté odnášeli z posledního rozloučení se svým blízkým. Kromě smutné vzpomínky i dobrý pocit, že vše proběhlo podle jejich přání a představ a že o jejich blízkého bylo na jeho poslední cestě dobře postaráno.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře