Pobočka

Obelisk - Hranice

AdresaSvatoplukova 80, Hranice

Pohřební službu Obelisk v Novém Jičíně jsme založili v roce 1992. Co nás vedlo k tomu pustit se do tak specifického podnikání? Vlastní špatná zkušenost s pohřebními službami. O rok dříve mi zemřel otec a obřad jsem zařizovala s utkvělou představou, že čím dříve budu mít vše za sebou, tím lépe. Ve strohé a neútulné kanceláři státní pohřební služby nám nezúčastněně nabídli omezené a takřka unifikované služby bez možnosti výběru, a za deset minut jsme se vydali zařizovat dále – parte, smutečního řečníka, květiny a další. O nějaké psychologické podpoře a možnosti říci vlastní požadavky ani nemluvě.

Dnes máme kromě provozovny v Novém Jičíně i pobočku v Hranicích. Zajišťujeme převozy zemřelých a komplexní služby spojené s konáním smutečního obřadu. Z nadstandartních služeb nabízíme vyšší hygienické zaopatření zemřelého, designové parte Parteo a české ručně vyráběné dřevěné rakve Optimistic Coffin, v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím nabízíme i ekologické pohřbení, zajímáme se o přírodní pohřbívání, razíme filozofii společnosti Ke kořenům.

Klademe důraz na profesionální přístup a precizní provedení . Obrátíte-li se na nás, máte možnost sami rozhodnout , jakým způsobem se rozloučíte se svým blízkým. Nabídka našich služeb umožní najít kompromisy mezi přáním a cenou. Mít možnost se rozloučit se svým blízkým je důležitou součástí truchlení, nicméně jím nekončí. Nabízíme tedy i následnou péči formou poradenství, nabízíme průvodce pro pozůstalé jenž pozůstalé provází a vytváří jim bezpečný prostor, ve kterém mohou otevřeně ventilovat své emoce.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře