Pobočka

Pieta - Blovice

AdresaMasarykovo nám. 98, Blovice

Jsme první pohřební službou, která byla po roce 1989 v Plzni založena. Hlavní myšlenkou naší společnosti je poskytovat vysoce profesionální a komplexní služby související s úmrtím člověka.

Vznik první pohřební služby v Plzni

Společnost PIETA s.r.o. vznikla v roce 1991 shromážděním ryze českého soukromého kapitálu jako první soukromá pohřební služba v Plzni. Svoje místo na trhu poskytovaných služeb související s úmrtím člověka si získala díky kvalitě a rozsahu nabídky poskytovaných služeb pro pozůstalé.

S velkým ohlasem se ihned po zahájení činnosti firmy setkalo vyřizování dokladů spojených s úmrtím. Jednalo se o vyřízení úmrtního listu zdarma, vyřízení vdovského (vdoveckého) důchodu, vyřízení pojistných smluv SPŽ a výplat pohřebních podpor z podpůrných fondů ŠKODA, bezplatná poradenská činnost v případě sirotčích a vdovských důchodů po zesnulých v produktivním věku.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře