Nezávislé

Pieta Trejbal

Adresa17. listopadu 182, Pardubice

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec, jsou přirozenou součástí lidského bytí. A naše soukromá pohřební služba je tu v těchto životně obtížných situacích Vám nablízku. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme tu pro Vás 24 hodin denně.

Zajišťujeme kompletní pohřební a hřbitovní služby. Preferujeme citlivý a chápající přístup při úmrtí Vašich blízkých a především se snažíme vždy vyhovět Vašim požadavkům a přáním. Poslední rozloučení je jednou z posledních služeb, kterou můžeme zesnulému prokázat a každý si zaslouží naší úctu a pokoru při jeho důstojném vyprovázení na jeho poslední cestě.

Obřadní síň PIETA se nachází na hlavní pobočce pohřební služby v Pardubicích. Kapacita síně je 20 míst k sezení, síň je vybavena katafalkem, vkusnou a jemnou květinovou výzdobou, k dispozici je reprodukovaná hudba dle vlastního výběru nebo z našich hudebních souborů a samozřejmostí je zapálení věčného plamene. V obřadní síni je možné promítnout fotoprezentaci či video. Síň je klimatizována, po předchozí dohodě je možné smuteční obřad přenášet on line prostřednictvím webového prohlížeče. Další variantou je obřadní síň v pardubickém krematoriu, také i menší varianta malé smuteční síně.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře