Pobočka

PIETAS – VYSIBLA Dačice

AdresaPalackého nám. 56, Dačice

Naše společnost byla založena v roce 1906 naším pradědečkem Lepoldem Vysiblou, jako jeden z prvních soukromých pohřebních ústavů v českých zemích. Po smrti zakladatele se řízení podniku věnovali synové Leopold, Otakar a Jaroslav a to až do znárodnění v roce 1950. Návrat k přirozeným hodnotám umožnil v roce 1991 obnovení rodinné tradice a znovuobnovení firmy.

Nyní ve 21. století poskytuje pohřební služba PIETAS – VYSIBLA s.r.o. nejširší nabídku pohřebních, kamenických a souvisejících služeb v celém regionu a již čtvrtá generace pomáhá všem lidem v nejtěžších chvílích jejich života.

Jako důkaz snahy o neustálé zlepšení kvality poskytovaných služeb obdržela firma v roce 2004 na mezinárodním veletrhu pohřebnictví VENIA v Brně Znak kvality, který propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR a již poněkolikáté za sebou jej obhájila.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře