Nezávislé

Pohřební služba Iveta Balarinová

AdresaMalá 478, Starý Bohumín

Zajišťujeme veškeré služby pohřební a hřbitovní, včetně převozu zemřelých, 24 hodin denně. Naším cílem je komplexní zajištění důstojného rozloučení se zesnulým a pomoc lidem v nejtěžších chvílích života.

Práci v tomto oboru se věnujeme od roku 1987, od kdy spadá do naší kompetence správa hřbitova ve Starém Bohumíně, v Novém Bohumíně, ve Skřečoni, Vrbici a v Záblatí. V roce 1991 jsme začali v této oblasti soukromě podnikat. Naším cílem bylo, aby služby pro pozůstalé byly komplexní a při ztrátě nejbližších mohli vše vyřídit najednou. Proto jsme o tři roky později zahájili také provoz pohřební služby.

Hřbitovní služby

Provádíme výkopy hrobů a přípravy hrobek k pohřbu na hřbitovech ve Starém Bohumíně, Skřečoni, Vrbici, Záblatí, Rychvaldu, Dolní Lutyni, případně i na jiném hřbitově, nemá-li obec tyto služby zajištěny.

Samozřejmostí je montáž a demontáž poklopů, uvedení hrobů po pohřbení do původního stavu. Dále zajišťujeme ukládání uren, exhumace zemřelých, zprostředkování kamenických prací apod.

Spravujeme veřejná pohřebiště ve Starém Bohumíně, v Novém Bohumíně, ve Skřečoni, Vrbici a v Záblatí, jejichž provozovatelem je Městský úřad Bohumín. Vedeme evidenci hrobových míst, provádíme výběr poplatků za pronájem hrobových míst a další úkony s tím spojené. V naší kompetenci je rovněž údržba hřbitova ve Starém Bohumíně a okolí obřadní síně.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře