Nezávislé

Pohřební služba OMEGA

AdresaRevoluční 12, Krnov

Pohřební služba OMEGA s.r.o. má za sebou již 38 let působení v pohřebnictví. Z toho 17 let vede firmu paní Michaela Němcová, která je známá svou precizností a smyslem pro detail a to ve všech oblastech její působnosti. Vždy se snaží být k lidem v nelehké životní situaci vlídná, laskavá a poradit ve všem, co je k vyřízení pohřbu potřeba. V roce 2015 získala za svou práci ocenění LADY BUSINESS MORAVSKOSLEZKÉHO KRAJE 2015.

I když by se dalo říct, že není co zlepšovat, stále se snažíme rozvíjet a zdokonalovat. Sledujeme nové trendy jak v pohřebnictví, tak ve smuteční floristice. Jezdíme na veletrhy a stále se vzděláváme.

Zařídíme vše, od převozu zesnulého v ČR i zahraničí až po smuteční hostinu a provedeme vás celým pohřbem krok za krokem. Řekneme vám kolik stojí pohřeb. To vše v příjemném prostředí naší kanceláře, kde je k dispozici vše pro lepší pocity při vyřizování. Přivítá vás osobně paní majitelka, která s vámi krok za krokem projde vše potřebné. Vždy máme ke každé rodině individuální přístup, hledáme možnost rozloučení k vaší spokojenosti, ať už je to výběr smutečního parte, rakve či urny, květinová výzdoba, hudba, verše, slova útěchy …

Smuteční obřady se většinou konají v obřadní síni na hřitově v Krnově, na vaše přání vám ale zajistíme rozloučení i jinde.

Celý obřad potom probíhá přesně podle vašeho přání, personál firmy i já jako majitelka, jsem přítomna u všech obřadů a snažíme se vám maximálně vyjít vstříct, v této nelehké chvíli. Pokud si přejete důstojný pohřeb pro vašeho blízkého, ale nemáte na to příliš velké finanční prostředky, zajistíme vám tzv. Ekonomický pohřeb, s minimálními náklady.

Nabízíme také obřady v sobotu a neděli, což může být pro pracovně vytížené výhodou.

Vždy se snažíme najít cestu pro důstojné rozloučení blízké osoby, obřad, který vystihne osobnost zesnulého, kdy rodina zavzpomíná a tiše se rozloučí ....

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře