Pobočka

Pohřební služba Pavel Cajzl - Brno

AdresaKoliště 279/65, Brno

Naše pohřební služba v městě Brně nabízí komplexní pietní služby na vysoké profesionální úrovni. Naší vizitkou je přes 30 let praxe v oboru pohřebních, hřbitovních a kremačních služeb.

Široké spektrum našich služeb nabízíme zejména v Brně, na všech brněnských hřbitovech, obřadní síni na Ústředním hřbitově a krematoriu. Nabízíme však zajištění služeb v širokém okolí včetně výkopu hrobu.

Součástí našich služeb je na počkání vytištění smutečního oznámení (parte), dále zajišťujeme dodávky květinových darů do místa konání smutečního obřadu, tisk stuh, zprostředkování hudebního doprovodu včetně dechové hudby.

Můžeme vám také nabídnout zajištění pohřbu či převozu zemřelého po celé České republice. Zajišťujeme také převozy zemřelých ze zahraničí a repatriaci cizích státních příslušníků, včetně příslušné právní administrativy

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře