Nezávislé

Pohřební služba VEGA

Adresa5. května 143/4, Litoměřice

Nabízíme veškeré služby spojené s úmrtím:

  • sjednávání pohřbů

  • smuteční oznámení na počkání

  • smuteční vazba květin

  • prodej hřbitovních doplňků

  • urnové pomníky z přírodního kamene

  • zlacení nápisů, písmo

Naše firma vznikla v roce 1996, což dokazuje mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.

PRAKTICKÉ RADY

Naštěstí se ve většině případech nestává tak často aby umřel někdo blízký a tudíž většina lidí neví co má dělat, když nám někdo takový umře.

NA TÉTO STRÁNCE SI MŮŽETE PŘEČÍST CO JE ZAPOTŘEBÍ ZAJISTIT PŘI ÚMRTÍ BLÍZKÉHO.

Můžete přímo zavolat naší pohřební službu na telefonní číslo 602 472 992 a my Vám se všemi úkony rádi pomůžeme.

Při úmrtí doma je nutné zavolat lékaře, který zemřelého prohlédne a vystaví list o prohlídce mrtvého (tzv.ohledací list).

Při úmrtí v nemocnici či jiném zdravotnickém zařízení Vám místní lékař vystaví ohledací list a zemřelého obvykle převezou na patologii. Rodinným příslušníkům zasílá zdravotnické zařízení obvykle telegram. Osobní věci zemřelého si musí vyzvednout někdo z jeho příbuzných. Naopak převoz mrtvého a vyzvednutí nutných dokumentů většinou vyřídí pohřební služba Ústí nad Labem.

Často se stává, že zemřelého převeze kterákoliv pohřební služba bez Vašeho vědomí a spoléhá, že si u ní objednáte i smuteční obřad. Pohřební služby spoléhají na to, že už zemřelého nebudete chtít dále převážet. Zde už záleží na Vás zda necháte pohřeb blízké osoby na takovéto firmě.

Je pouze na Vás, abyste si vybrali pohřební službu. Pokud Vás bude pohřební služba kontaktovat sama, jedná se o nelegální chování z její strany. Toto chování pohřebních služeb je zákonem zakázáno.

Pokud si vyberete naší pohřební službu, pokud si budete přát vykonáme většinu úkonů za Vás. Se zástupcem naší pohřební služby se již domluvíte, jaké úkony za Vás zajistíme my a které jsou na Vás. Například pohřeb ve starém krematoriu v Ústí nad Labem, nebo v nové obřadní síni.

Naše pohřební služba po Vás bude chtít předložení občanského průkazu zemřelého a občanského průkazu toho, kdo zajišťuje pohřeb (případně ještě rodný list zemřelého).

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře