Nezávislé

Pohřební služby a krematorium Pardubice

AdresaPod Břízkami 990, Pardubice

Zajišťujeme pohřby do hrobu, hrobky, kremace s rozloučením v obřadních síních krematoria v Pardubicích, v kostele, nebo si místo rozloučení může vybrat pozůstalý dle svého přání.

Úmrtí blízké osoby je pro všechny pozůstalé velmi bolestné. Většina lidí nemá obvykle v této tíživé situaci myšlenky na přípravu pohřbu a většinou ani dostatek informací. Abychom Vám tuto náročnou životní situaci trochu ulehčili, zřídili jsme tento e-shop pohřební služby Pardubice, kde můžete vybrat druh smutečního rozloučení v klidu svého domova. Půl hodiny před obřadem konaném ve velké obřadní síni se objednatel obřadu dostaví do čekárny (po schodech nahoru na levé straně ochozu. Je možné použít i výtah, který je po pravé straně podloubí budovy.) a vyčká příchodu obřadníka.

Základní typy rozloučení v malé či velké obřadní síni pardubického krematoria, nebo zpopelnění bez rozloučení, je možné objednat v našich kancelářích, nebo elektronicky.

Při obřadu konaném v malé obřadní síni se objednatel dostaví do čekárny, která je v přízemí budovy 15 minut před začátkem obřadu a vyčká příchodu obřadníka. Vchod do čekárny je z pravé strany budovy.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře