Nezávislé

Pohřební služby města Jihlavy

AdresaŽižkova 1945/32, Jihlava

Společnost SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. mj. zajišťuje prostřednictvím pohřební služby a jihlavského krematoria komplexní služby spojené se smuteční událostí pro jihlavský region. Pohřební služby města Jihlavy patří mezi pohřební ústavy s dlouholetou tradicí- zřizovatelem je Město Jihlava.

Poskytujeme komplexní pohřební služby včetně doplňkového prodeje zboží jako jsou urny, hřbitovní lampy, vázy, apod. Provozujeme jihlavské krematorium.

Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost pro převozy zemřelých, dálkové i zahraniční převozy a poradenství pro pozůstalé. Provádíme pohřbení do země nebo žehem. Rovněž provádíme dva druhy ekonomických pohřbů.

NOVĚ se můžete obrátit na naší poradkyni pro pozůstalé . Pomůže Vám vyřešit těžkou situaci při ztrátě milovaného člověka.

kontakt : 734 784 133

Nabízíme možnost platby kreditní kartou! U našich poboček možnost parkování zdarma !

Pro smuteční obřad nabízíme vše potřebné od rakve, tisku parte, pronájmu obřadní síně nebo kaple. Zajistíme také živou hudbu, řečníka, fotografa či autobus pro smuteční hosty.

Jsme správcem pohřebiště v areálu jihlavského krematoria a členem Sdružení pohřebnictví v ČR.

Naše firma je držitelem autorizace pro profesní kvalifikace "Obsluha kremačního zařízení" a " Administrátor krematoria .

Komentáře