Nezávislé

Pohřební služby města Jihlavy

AdresaŽižkova 1945/32, Jihlava

Společnost SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. mj. zajišťuje prostřednictvím pohřební služby a jihlavského krematoria komplexní služby spojené se smuteční událostí pro jihlavský region. Pohřební služby města Jihlavy patří mezi pohřební ústavy s dlouholetou tradicí- zřizovatelem je Město Jihlava na Žižkově ulici.

Poskytujeme komplexní pohřební služby včetně doplňkového prodeje zboží jako jsou urny, hřbitovní lampy, vázy, apod. Provozujeme jihlavské krematorium.

Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost pro převozy zemřelých, dálkové i zahraniční převozy a poradenství pro pozůstalé. Provádíme pohřbení do země nebo žehem. Rovněž provádíme dva druhy ekonomických pohřbů.

NOVĚ se můžete obrátit na naší poradkyni pro pozůstalé . Pomůže Vám vyřešit těžkou situaci při ztrátě milovaného člověka.

kontakt : 734 784 133

Nabízíme možnost platby kreditní kartou! U našich poboček možnost parkování zdarma !

Pro smuteční obřad nabízíme vše potřebné od rakve, tisku parte, pronájmu obřadní síně nebo kaple. Zajistíme také živou hudbu, řečníka, fotografa či autobus pro smuteční hosty.

Jsme správcem pohřebiště v areálu jihlavského krematoria a členem Sdružení pohřebnictví v ČR.

Naše firma je držitelem autorizace pro profesní kvalifikace "Obsluha kremačního zařízení" a " Administrátor krematoria .

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře