Nezávislé

Pohřební ústav Jiří Souček

AdresaPražská ulice 12, Plzeň

Plzeňský pohřební ústav Souček s.r.o. je rodinná společnost, která byla založena v roce 1995. Firma začínala v Koperníkově ulici a následně se přestěhovala do Pražské ulice č. 12 v Plzni, kde sídlí již 23 let. Majitel, pan Jiří Souček se v oblasti pohřebnictví pohybuje více než 30 let. Touhu vybudovat si vlastní pohřební ústav, který bude vycházet vstříc klientům, získal během praxe, jak v Čechách, tak i v zahraničí. Společnost se postupně rozvíjela, dnes má v centru Plzně v Pražské ulici č. 12 kancelář na sjednávání pohřbů a ve Štěnovicích vlastní zázemí s chladicím a mrazicím zařízením a místností pro úpravu a vystavení zesnulých. Majitel, pan Jiří Souček vede společnost úspěšně s mnohaletou aktivní podporou své manželky Soni. Druhá generace managementu rodinného podniku pokračuje prostřednictvím dcery Kristýny a pomáhá tak ve splnění velkých nároků na citlivé podnikání s množstvím osobních závazků. V současné době vyrůstá již třetí generace našeho rodinného podniku.

Ceník

Bez obřadu

10 299,- Kč (včetně DPH)

pohřeb bez obřadu

  • Administrativní úkony, manipulace se zesnulým, úprava, základní rakev se základní výbavou, dovoz zesnulého ze vzdálenosti do 30km, chlazení, zpopelnění, úřední schránka - urna, tisk parte do 50ks, vyřízení úmrtního listu, vdovského důchodu, vyzvednutí a úschova urny po dobu jednoho roku.

Ekonomický

15 490,- Kč (včetně DPH)

ekonomický pohřeb s obřadem

  • Pohřeb je realizovaný do 7 dnů od úmrtí.

    Administrativní úkony, manipulace se zesnulým, úprava, základní rakev se základní výbavou, dovoz zesnulého ze vzdálenosti do 30km, chlazení, provedení obřadu ve Velké obřadní síni, účast obřadníka, zapůjčení kytice z umělých květů, reprodukovaná hudba, zpopelnění, úřední schránka - urna, tisk parte do 50 ks, vyřízení úmrtního listu, vdovského důchodu, vyzvednutí a úschova urny po dobu jednoho roku

Klasický

cena dle dohody

klasický pohřeb s obřadem

  • Cena se odvíjí dle Vašich přání a požadavků.

  • Nabízíme citlivý přístup k našim klientům, snažíme se plnit jejich přání i požadavky a služby provádět k jejich plné spokojenosti, protože spokojenost našeho klienta je náš cíl.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře