Pobočka

Pohřební ústav PEGAS CZ - Praha 5

AdresaV Úvalu 87/18

Rodinný pohřební ústav PEGAS CZ patří ke špičce v oblasti pohřebnictví a péče o zesnulé již od roku 1997. Klademe velký důraz na zachování úcty k zesnulému a provádíme veškeré služby na vysoké etické i společenské úrovni. Náš profesionální tým zaopatřovatelů poskytne pro zesnulého prvotřídní péči po stránce vizuální i kosmetické.

K našim klientům přistupujeme individuálně a lidsky, respektujeme jejich přání a pomáháme se sestavením posledního rozloučení s jejich blízkými tak, aby odpovídalo jejich představám, ale i přáním zesnulého. Samozřejmostí je vyřízení potřebné administrativy a obřad v Pražské obřadní síni.

Naše pracovníky pravidelně školíme a sami se díky členství v profesních organizacích v pohřebnictví aktivně podílíme na základních právních a etických standardech pohřebnictví ČR.

Díky naším zásadám, osobnímu přístupu a trvalé kvalitě služeb nám pravidelně dáváte důvěru se zařízením posledního rozloučení a učinili jste z nás tak nejvyhledávanější pohřební službu v České republice.

Kdy a jak kontaktovat pohřební službu Praha? Postup pro objednání našich služeb se liší podle místa, kde došlo k úmrtí.

Úmrtí ve zdravotnickém zařízení nebo ústavu sociální péče:

O úmrtí budete informováni personálem, který zároveň zajistí převoz zesnulého do chladicího zařízení. Pokud ústav neprovozuje vlastní chladicí zařízení, bude zesnulý převezen do chladicího zařízení smluvní pohřební služby. Výběr pohřební služby pro zajištění pohřbu je následně vždy na Vaší vůli!

Úmrtí doma nebo mimo zdravotnické či sociální zařízení:

Vždy je třeba zavolat záchrannou službu, která bude informovat koronera. Koroner vystaví List o prohlídce zemřelého a pokud nenařídí pitvu, můžete kontaktovat Vámi vybraný pohřební ústav. Pohřební ústav PEGAS CZ zajistí rychlý a etický převoz zesnulého do chladícího zařízení, kde se bude nacházet až do konání pohřbu.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře