Nezávislé

Pohřebnictví Husáková

AdresaStřelecká 939, Hradec Králové

Naše pohřební služba u Pardubic s mnohaletými zkušenostmi Vám nabízí rozsah služeb, kde si každý může vybrat a zvolit způsob a průběh posledního rozloučení s blízkým člověkem podle svých představ a možností. Zajistíme, aby se tento akt stal důstojným odchodem ze společnosti živých. Zorganizujeme vše potřebné v rámci našich služeb, abychom Vás nezatěžovali v této již tak těžké chvíli.

Naše pohřební služba poskytuje komplexní pohřební služby již přes 20 let.V případě úmrtí Vašeho blízkého Vám pomůžeme vyřídit pohřeb a vyplnit i veškeré nutné formuláře. Naše pohřební služba zajišťuje převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí. Zajistíme Vám úmrtní list, vrátíme za Vás kartičku pojišťovny, zajistíme výzvu od notáře. Máme široký výběr rakví, uren, smutečních kytic, pohřebních věnců i smutečního oznámení - parte, které zhotovíme na počkání. Poradíme vám se vším, s čím budete potřebovat. Nabízíme také obřady v krematoriu Pardubice.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře