Nezávislé

Pohřebnictví Zlín

AdresaFilmová 412, Zlín

Pohřeb bez obřadu

Jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v obřadní síni. Na přání objednatele pohřbu je možné zajistit identifikaci zemřelého, přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu. Výstav zemřelého před zpopelněním provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech nejen v Uherském Hradišti.

Pohřeb s obřadem

Jedná se o smuteční rozloučení v obřadní síni a následné zpopelnění v krematoriu. Na přání objednatele pohřbu je možné zajistit identifikaci zemřelého, přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu. Výstav zemřelého před obřadem provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech.

Pohřeb církevní

Pokud se rozhodnete pro církevní obřad konaný v kostele nebo v kapli, zajistí pohřební služba Uherské Hradiště vše potřebné jako např.: živou hudbu, civilního řečníka atd. Výstav zemřelého provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře