Nezávislé

Pohřební služba Rostislav Musil

AdresaChelčického 214, 67602 Moravské Budějovice

Pohřební služba Rostislav Musil je rodinná firma s dlouholetou praxí v oboru pohřebnictví. Jejich hlavní prioritou je úcta k zesnulým a důstojnému rozloučení. Fungujeme jako pohřební služba v Brně. Chápou bolest při odchodu blízkého, a proto se snaží vždy pomoci ke splnění posledních přání.

Najdete je v Moravských Budějovicích na ulici Chelčického 214, vedle uhelných skladů směrem na Lukov. Další kancelář najdete v obřadní síni v Jemnici na ulici Dačická 362, směrem na Dačice. Provádí kompletní zajištění pohřbu po celé ČR.

V jejich kancelářích se Vám snaží poskytnout veškeré služby, které patří k důstojnému rozloučení, kde budete seznámeni se všemi náležitostmi a obřadní síně v krematoriu Brno.

Vždy Vám rádi poradí a prokonzultují vše tak, aby vy jste byli spokojeni. Jejich služby nabízí širokou nabídku rakví a obalů na urny i možnost různého památečního skla. Májí také dvě pohřební vozidla a to značky Volkswagen transporter nový model T6 a Mercedes Benz v-class.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře