Pobočka

Všetečka & syn - Přeštice

AdresaV Háječku 189, Přeštice

Poskytujeme služby tzv. na klíč, aby naši klienti, kteří se nachází v těžké životní situaci, vše vyřešili u nás v některé z našich poboček a poté již nemuseli zařizovat další úkony na úřadech nebo zajišťovat jiné subdodavatele služeb.

Od první návštěvy zajistímě pohřbení od vytisknutí parte na místě, květinovou výzdobu, přes kremaci, vykopání hrobu až po přípis na náhrobek nebo jeho opravu.

Bolest našich klientů je naše starost a komplexní servis je naše povinnost.

Jsme zde pro občany 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

S největší úctou a pokorou

David Všetečka a zaměstnanci

Jsme pohřební služba Plzeň, která nabízí široký rozsah poskytovaných služeb v oboru pohřebnictví a služeb s posledním rozloučením s milovanou osobou spjatých.

Nedokážeme zmírnit Vaší bolest nad ztrátou blízké osoby, ale ulehčíme Vám, ve chvílích nejtěžších, od starostí se zařizováním veškerých potřebných úkonů a formalit se zajištěním pohřbu LIDSKY, CITLIVĚ A PŘEDEVŠÍM NA VYSOKÉ PROFESIONÁLNÍ UROVNI.

NA PŘÁNÍ POZŮSTALÝCH ZAJISTÍME JAKÝKOLIV DRUH POHŘBU.

U NÁS VŠE V JEDNOM MÍSTĚ!!!!!! NEMUSÍTE PLATIT VÍCE U ZPROSTŘEDKOVATELŮ, ČI JINÝCH POHŘEBNÍCH SLUŽEB, KTERÉ CHTĚJÍ VYUŽÍVAT NAŠI SMUTEČNÍ SÍŇ!!*

*neplatíte žádné poplatky za zprostředkování, vyřízení zakázky atd. U konkurence ANO.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře