Nezávislé

Zdena Černínová

AdresaBorovského 872/58B, Karviná

První soukromá pohřební služba v Karviné byla založena paní Zdenou Černínovou, která v oboru pohřebnictví pracuje již 44 let. Její dlouholeté bohaté zkušenosti v tomto oboru pozvedly pohřební služby v Karviné na vysokou profesionální úroveň, o čemž svědčí i to, že je firma od roku 2001 držitelem ZNAKU KVALITY i dalších ocenění. ZNAK KVALITY musí firma po určité době obhajovat a je jí znovu propůjčen jen v případě, že splňuje všechny dané podmínky a kritéria.

Spokojenost zákazníků se projevila v nesčetném množství pochval a to nejen v tisku. viz. poděkování od pozůstalých

Vašich pochval i Vaší důvěry si nesmírně vážíme a jsou pro nás tím největším a nejvzácnějším oceněním. Vždyť co může být víc než spokojený zákazník. Jménem svým i jménem celého kolektivu Vám ze srdce upřímně děkuji. Za celá ta dlouhá léta jste se již mnozí přesvědčili, že ochota, vstřícnost, profesionalita, nízké ceny i serióznost jsou u nás naprostou samozřejmostí.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře