Nezávislé

Zdeněk Vítek - Smutná

AdresaNa Barikádách 774/6, Čakovice

Naše Pohřební služba Praha nabízí veškeré smuteční služby spojené s úmrtím blízkého člověka. Naše Pohřební služba Zdeněk Vítek - Smutná zajišťuje nepřetržité převozy zesnulých nejen po městě Praha, ale i celé České republice. Zajistíme kompletní pohřeb a kremace dle přání pozůstalých. Na počkání zhotovíme a vytiskneme smuteční oznámení (parte). Zařídíme smuteční kytice a věnce. Pro pohřeb sjednáme i pohřební kapelu. Naše Pohřební služba Praha pro pohřeb zařídí otevření hrobky a vykopání hrobu i vyřízení úmrtního listu. To vše zajistíme pro město Praha i celou Českou republiku.

Jsme malá rodinná firma, která tuto službu nebere jako práci, ale jako poslání pomáhat lidem v těch nejtěžších chvílích při úmrtí Vašich blízkých a přátel.

Nabízíme široký rozsah služeb od roku 1973 pod komunálními službami provozovanými paní Libuší Smutnou. Od roku 1991 se stala soukromou rodinnou firmou, kterou v roce 2009 paní Smutná předala synovci. Navazujeme na dlouholetou tradici a nadále pokračuje ve svých službách pozůstalým.

Naším cílem je poskytovat pohřební služby na vysoké profesionální úrovni s lidským a citlivým přístupem k pozůstalým tak, aby se mohli důstojně rozloučit se svou milovanou osobou podle svých představ a možností.

Nabízíme lidský přístup a pomoc v těch nejtěžších a nejsmutnějších chvílích života.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře