Obřadní síň Kolín

Smuteční síň Kolín se nachází v areálu Centrálního hřbitova Kolín na adrese Ke Hřbitovu 1540, Kolín V, je vidět hned po průchodu hlavní branou na hřbitov. Ten se pak rozkládá po levé straně. Celková kapacita síně je zhruba 100 smutečních hostů, z toho je 73 míst k sezení.

O síni

Smuteční síň na Centrálním hřbitově Kolín je nově zrekonstruovaná, disponuje tedy velmi moderním interiérem. Sezení je pro smuteční hosty zajištěno pomocí dřevěných lavic. Vpředu síně je vyvýšený katafalk. Po stěnách vedle katafalku jsou na obou stranách 3 umělé svíce a nad nimi pověšené obrazovky připravené k promítání fotografií či videa během obřadu. Celá síň působí velmi světlou a klidnou atmosférou.

Pro sjednání obřadu v této síni nebo případně v malé obřadní síni Kolín, s kapacitou cca 20 osob, která je také k dispozici, kontaktujte například pohřební službu Kolín nebo Pohřební službu Poděbrady.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Přímo před vstupem k síni a do hřbitova je prostorné parkoviště. Pro smuteční hosty přijíždějící autobusem je v blízkosti parkoviště zastávka s názvem Kolín, U hřbitova, na kterou jezdí autobusové linky číslo 705 a 5.

Kde ji najdete?

Adresa: Ke Hřbitovu 1540, 280 02 Kolín V

GPS: 50.03434, 15.2068

Mapa

Projekce, foto, video...

Smuteční síň je vybavena dvěma obrazovkami připravenými pro promítání fotografií během obřadů.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7