Obřadní síň Kutná Hora

Smuteční síň Kutná Hora je umístěna v rámci areálu hřbitova Všech Svatých na adrese Česká 793, Kutná Hora - Žižkov, za hlavní branou po pravé straně. Celková kapacita síně je cca 60 smutečních hostů, z toho míst k sezení je na dřevěných lavicích 30.

O síni

Smuteční síň v Kutné Hoře disponuje moderním interiérem. Sezení je pro smuteční hosty zajištěno pomocí dřevěných lavic. Uprostřed síně vepředu se nachází výklenek pro vyvýšený katafalk, který je osvícen šesti umělými svícemi. Po obou stranách katafalku je dostatek prostoru pro čestnou stráž. Po levé straně od katafalku stojí pultík pro řečníka.

Pokud si přejete v této síni zajistit obřad, pomůže vám například pohřební služba Kutná Hora. Nebo se ozvěte pohřební službě Poděbrady.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Naproti vstupu na hřbitov se nachází parkoviště vyhrazeno pro smuteční hosty. V případě využití MHD je na stejném místě umístěna autobusová zastávka s názvem Kutná Hora, Žižkov, u hřbitova, na kterou přijíždí autobusová linka číslo 705.

Kde ji najdete?

Adresa: Česká 793, 284 01 Kutná Hora

GPS: 49.95518, 15.2608

Mapa

Projekce, foto, video...

Smuteční síň není uzpůsobena k promítání fotografií.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7