Kaple na Centrálním hřbitově Kladno

V rámci Centrálního hřbitova města Kladna najdeme dvě smuteční kaple, z nichž jedna je na adrese Slánská 1337 v na pravém konci hřbitova na kraji Židovské části areálu.

O síni

Tato hřbitovní kaple má celkovou kapacitu 65 smutečních hostů, z toho je 35 míst k sezení a zhruba dalších 30 ke stání. Síň je standardně vyzdobena umělou květinovou výzdobou, kterou je, po domluvě s pohřební službou, možné vyměnit za květiny živé.

Uprostřed síně je vyvýšený katafalk. Z obou stran jsou vedle něj umístěny stojany pro zavěšení věnců. Po levé straně je nachystaná obrazovka, na které je během obřadu možné promítat fotografie ze života zesnulého, případně i video. Obřady zde trvají zhruba 25 minut. Pokud si přejete zajistit obřad v této síni, kontaktujte pohřební službu Kladno nebo pohřební službu Slaný.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

Pro řidiče je přímo před kaplí 8 parkovacích míst, případně je k dispozici vzdálenější hlavní parkoviště Centrálního hřbitova Kladno. Pokud přijíždíte MHD, nejbližší zastávkou je autobusová stanice Kladno, Hřbitovy, na kterou se dostanete linkou číslo 603.

Kde ji najdete?

Adresa: Slánská 1337, 272 01 Kladno

GPS: 50.15458, 14.10676

Mapa

Projekce, foto, video...

V kapli je po levé straně přichystaná obrazovka uzpůsobená k promítání fotografií či videa během obřadů.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7