Smuteční síň v Opavě

Pokud hledáte místo pro zařízení pohřbu v Opavě, smuteční síň na Městském hřbitově je ideálním místem pro civilní i církevní rozloučení. S celkovou kapacitou 120 smutečních hostů můžete v této síni uspořádat rozloučení pro široký okruh známých, ale také komorní obřad v úzkém rodinném kruhu.

O síni

Smuteční síň v Opavě byla vystavěna během let 2006 a 2007 v areálu Městského hřbitova Opava na adrese Otická 2950/99, 746 01 Opava - Předměstí. Jelikož je budova nová, nikoli rekonstruovaná, jako většina obřadních síní v ČR, je vybavena velmi moderním technickým zázemím. Interiér je decentní a příjemný. Uprostřed se nachází katafalk, po jehož obou stranách jsou prosklené stěny a je jimi umožněn výhled na jezírko za budovou. Celková kapacita je 120 smutečních hostů, z toho 60 míst je k sezení na dřevěných lavicích a 60 míst je ke stání.

V síni je možné uspořádat poslední rozloučení každý všední den od 9 do 15 hodin. Otevírací doba areálu celého hřbitova je následující:

květen - září (letní sezona)

pondělí - pátek 8 - 18 hod

sobota, neděle, svátky 9 - 12, 13 - 15 hod

říjen - duben (zimní sezona)

pondělí - pátek 8 - 18 hod

Pokud byste v této smuteční síni chtěli uspořádat obřad pro vašeho blízkého, můžete se obrátit na pohřební službu Opava.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pokud jedete osobním automobilem, můžete využít parkoviště přímo před vstupem na hřbitov. Pokud využíváte MHD, přímo před vstupem se nachází zastávka Městský hřbitov, na kterou se dostanete linkou trolejbusu číslo 201 nebo autobusovou linkou číslo 219.

Kde ji najdete?

Adresa: Otická 2950/99, 746 01 Opava - Předměstí

GPS: 49.92802, 17.8866

Mapa

Projekce, foto, video...

Opavská smuteční síň umožňuje přehrávání reprodukované hudby. Promítání fotografií nebo videa možné není.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7