Pohřební fotograf

Pokud si přejete mít vzpomínku na den posledního rozloučení s vaším blízkým, většina pohřebních služeb nabízí možnost zajištění pohřebního fotografa.

Pohřební fotograf

Není neobvyklé, že si chce rodina poslední rozloučení s jejich blízkým zdokumentovat. Fotografie vyzdobené obřadní místnosti, účastníků pohřbu nebo smuteční hostiny můžou být po letech vzácnou vzpomínkou na silný životní okamžik. Dnes řada krematorií a obřadních síní nabízí za příplatek přítomnost profesionálního fotografa, který událost vyfotí z různých úhlů síně. Rodině poté dodají smluvenou sérii fotek v papírové či digitální podobě.

Kolik stojí?

Pohřební fotograf se dá obvykle předplatit předem u pohřební služby a stojí od 1.200,- do 3.000,-. Cena samozřejmě závisí na čase, který s vámi fotograf stráví. Jestli bude fotit pouze samotný obřad nebo také pohřební hostinu a podobně. Cena se bude také odvíjet od způsobu doručení finálních fotografií, který si zvolíte. Většinou je možné si vybrat mezi vyvolanými fotografiemi nebo digitální podobou.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7