Kaple na Ústředním hřbitově v Jihlavě

Kaple na Ústředním hřbitově v Jihlavě je velmi oblíbeným místem pro poslední rozloučení obyvatel Jihlavy a nejbližšího okolí. Rozloučení může být civilního nebo i církevního rázu. Vše je jen na vás.

O síni

Kaple Nanebevstoupení Páně je součástí areálu Ústředního hřbitova v Jihlavě na adrese Žižkova 1866/95. Kaple v současnosti není veřejně přístupná a je využívána výhradně pro obřady posledního rozloučení se zesnulými. O víkendu se pohřby nekonají. Nedaleko je umístěna také obřadní síň v Jihlavském krematoriu.

Smuteční obřad probíhá zhruba 20 - 25 minut a je během něj prostor pro 5 písní. Může být civilní i církevní, podle přání rodiny. Faráře si může rodina domluvit vlastního, případně může o zařízení požádat pohřební službu v Jihlavě. Při civilních rozloučeních je přítomen řečník příslušné pohřební služby, který s pomocí rodiny předem nachystá personalizovanou smuteční řeč.

Přestože se v kapli obřady konají pouze ve všední dny, na Ústřední hřbitov se dostanete i o víkendech, otevírají doba je následující:

1. dubna - 2. listopadu 7 - 19 hod

3. listopadu - 31. března 7 - 17 hod

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pro řidiče je vedle hřbitova zřízeno parkoviště, pokud přijíždíte MHD, nejbližší zastávkou jsou trolejbusová a autobusová zastávka, obě pojmenovány U hřbitova.

Kde ji najdete?

Adresa: Žižkova 1866/95, 586 01 Jihlava

GPS: 49.39465, 15.5723

Mapa

Projekce, foto, video...

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7