Jsme k dispozici 24/7

Náš tým na pomocné lince vám se vším pomůže

Tým pohřební služby Goodbye.cz315 558 136

Obřadní síň krematoria Jihlava

Krematorium je, narozdíl od kaple na Ústředním hřbitově, umístěno mimo centrum Jihlavy, v městské části Lesnov směrem na sever od centra. Síň je moderní, důstojná a vhodná pro civilní i církevní smuteční obřady.

O síni

Obřadní síň krematoria Jihlava se nachází na adrese Smrčenská 4029/80, 586 01 Jihlava 1 a je možné v ní obřad sjednat kterýkoli všední den. Síň je dostupná jak pomocí MHD, tak osobním automobilem s možností parkování před vstupem. V případě potřeby využití bezbariérového přístupu k obřadní síni je možné použít zadní cestu a zaparkovat na odstavné ploše u značky zákazu vjezdu. Pokud budete mít zájem uspořádat pohřeb, kontaktujte prosím naší pohřební službu Jihlava.

Síň je vybavena katafalkem a dvěma obrazovkami, na kterých je možné promítat fotografie. Při příchodu smutečních hostů hraje živá hudba hraná na varhany nebo housle. Po položení květin a usazení hostů je prostor pro 3 reprodukované písně vlastního výběru. Během odcházení účastníků hraje opět živá instrumentální hudba.

Mimo krematorium lze pohřeb uspořádat i v nedaleké jihlavské kapli na Ústředním hřbitově.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

Možnost parkování je před vstupem. Hned vedle parkoviště je i zastávka autobusu, na kterou pravidelně přijíždí autobusová linka číslo 5.

Kde ji najdete?

Adresa: Smrčenská 4029/80, 586 01 Jihlava

GPS: 49.43082, 15.58041

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je obrazovka nachystaná k promítání fotek či videa během obřadu.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7