Obřadní síň krematoria Jihlava

Krematorium je, narozdíl od kaple na Ústředním hřbitově, umístěno mimo centrum Jihlavy, v městské části Lesnov směrem na sever od centra. Síň je moderní, důstojná a vhodná pro civilní i církevní smuteční obřady.

O síni

Obřadní síň krematoria Jihlava se nachází na adrese Smrčenská 4029/80, 586 01 Jihlava 1 a je možné v ní obřad sjednat kterýkoli všední den. Síň je dostupná jak pomocí MHD, tak osobním automobilem s možností parkování před vstupem. V případě potřeby využití bezbariérového přístupu k obřadní síni je možné použít zadní cestu a zaparkovat na odstavné ploše u značky zákazu vjezdu. Pokud budete mít zájem uspořádat pohřeb, kontaktujte prosím naší pohřební službu Jihlava.

Síň je vybavena katafalkem a dvěma obrazovkami, na kterých je možné promítat fotografie. Při příchodu smutečních hostů hraje živá hudba hraná na varhany nebo housle. Po položení květin a usazení hostů je prostor pro 3 reprodukované písně vlastního výběru. Během odcházení účastníků hraje opět živá instrumentální hudba.

Mimo krematorium lze pohřeb uspořádat i v nedaleké jihlavské kapli na Ústředním hřbitově.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Možnost parkování je před vstupem. Hned vedle parkoviště je i zastávka autobusu, na kterou pravidelně přijíždí autobusová linka číslo 5.

Kde ji najdete?

Adresa: Smrčenská 4029/80, 586 01 Jihlava

GPS: 49.43082, 15.58041

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je obrazovka nachystaná k promítání fotek či videa během obřadu.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7