Malá obřadní síň krematoria Liberec

Pokud chcete v Liberci zajistit obřad pro vašeho blízkého, Malá obřadní síň místního krematoria poskytuje důstojný prostor pro komorní rozloučení v kruhu nejbližší rodiny a známých.

O síni

Malá obřadní síň krematoria Liberec se nachází na adrese U Krematoria 460/7, Perštýn, 460 01 Liberec a obřady se v ní konají každou středu. Celková kapacita síně je zhruba 40 osob, z toho 24 míst je na sezení. Využít můžete v případě zájmu i Velkou obřadní síň, která je také součástí budovy krematoria.

Po obou stranách síně jsou obrazovky, na kterých je možné zobrazit během obřadu jednu fotografii s iniciály zesnulého, případně promítnout prezentaci fotek. Obřad trvá cca 20 - 25 minut. Během tohoto času je prostor pro několik reprodukovaných písní a krátkou promluvu řečníka. Smuteční řeč může buď řečník připravit sám nebo ji můžete napsat vy. Pokud by chtěl řeč pronést někdo z rodiny, jde se na tom domluvit. Moc rádi vám všechny detaily vysvětlíme v rámci naší Liberecké pohřební služby nebo pohřební služby Jablonec nad Nisou.

Kancelář krematoria Liberec je otevřená každý všední den v tyto časy:

pondělí, středa od 8 - 16 hod úterý, čtvrtek, pátek 8 - 14 hod

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pokud přijíždíte autem, můžete zaparkovat na parkovišti přímo před krematoriem. Pokud plánujete využít služeb MHD, dostanete se ke krematoriu autobusovou linkou číslo 38 a vystoupíte na zastávce U Krematoria.

Kde ji najdete?

Adresa: U Krematoria 460/7, Perštýn, 460 01 Liberec

GPS: 50.76191, 15.05732

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň je vybavena dvěma obrazovkami připravenými k promítání fotografií či videa.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7