Velká obřadní síň krematoria Liberec

Velká obřadní síň Krematoria Liberec je ideálním prostorem pro rozloučení s vaším blízkým, pokud počítáte vyšší účastí smutečních hostů a rodinných členů. Síň je světlá, působí důstojně a vznešeně.

O síni

Velká obřadní síň krematoria Liberec se nachází na adrese U Krematoria 460/7, Perštýn, 460 01 Liberec a obřady se v ní konají každý čtvrtek a pátek mimo svátků. Obřad si zde můžete objednat v pohřební službě Liberec i v pohřební službě v Jablonci nad Nisou.

Po obou stranách síně jsou obrazovky, na kterých je možné zobrazit během obřadu jednu fotografii s iniciály zesnulého, případně promítnout prezentaci fotek nebo video. Obřad trvá cca 20 - 25 minut. Během tohoto času je prostor pro několik reprodukovaných písní a krátkou promluvu řečníka. Smuteční řeč může buď řečník připravit sám nebo ji můžete napsat vy. Pokud by chtěl řeč pronést někdo z rodiny, jde se na tom domluvit.

Síň je standardně vybavena umělou květinovou výzdobou, 4 věnci a 6 kyticemi. Tato umělá výzdoba může být nahrazena květinami živými. Využít můžete i alternativy - malé smuteční síně v Liberci.

Otevírací doba kanceláře Krematoria Liberec je následující:

pondělí, středa od 8 - 16 hod úterý, čtvrtek, pátek 8 - 14 hod

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Síň je dostupná osobním automobilem i MHD. Pro řidiče je přímo před krematoriem nachytané parkoviště, pro cestující MHD je před krematoriem zastávka autobusu číslo 38 s názvem U Krematoria.

Kde ji najdete?

Adresa: U Krematoria 460/7, Perštýn, 460 01 Liberec

GPS: 50.76191, 15.05732

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň je uzpůsobená pro promítání fotografií i videa v průběhu obřadů.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7