Malá obřadní síň Nového krematoria Ústí nad Labem

Pokud počítáte s vyšší účastí rodinných příslušníků a smutečních hostů, smuteční síň Nového krematoria v Ústí nad Labem pro vás bude ideální, díky své vyšší celkové kapacitě i místům k sezení.

O síni

Malá obřadní síň Nového krematoria Ústí nad Labem má celkovou kapacitu zhruba 90 osob. Mimo tuto síň se nedaleko nachází i kaple starého krematoria. Obřady se v této síni pořádají ve všední dny v úterý a čtvrtky.

Místnost je čtvercová s vyvýšeným katafalkem uprostřed. Standardně je kaple vybavena čtyřmi barevnými nebo bílými umělými věnci a jednou velkou kyticí určenou k položení na rakev. Tato umělá květinová výzdoba může být nahrazena výzdobou živou.

Obřady trvají 15 minut a je během nich prostor pro 3 reprodukované písně, které je možné vybrat z katalogu nebo je předem přinést na flash disku. Rádi vám pomůžeme s organizací pohřbu v rámci naší pohřební služby Ústí nad Labem.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Je možné využít parkoviště před krematoriem. Nejbližší zastávka se nazývá Nové krematorium a jezdí na ni autobusová linka číslo 9.

Kde ji najdete?

Adresa: U Krematoria 1621/7, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov

GPS: 50.6539, 14.07195

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je možné během obřadu promítat fotografie nebo video.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7