Obřadní síň starého krematoria Ústí nad Labem

Budova Starého krematoria v Ústí nad Labem poskytuje velmi honosný a důstojný prostor pro smuteční obřady. Půlkruhový tvar přední části síně společně se stylovým osvětlením dodávají síni příjemnou a elegantní atmosféru.

O síni

Obřadní síň starého krematoria Ústí nad Labem se nachází na adrese U Krematoria 398, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov. Její celková kapacita je zhruba 70 osob, z toho je 30 míst k sezení. Obřady se v této kapli pořádají ve všední dny v pondělí, středy a pátky. Pokud byste měli zájem o jiný čas tak můžete využít další nedaleké smuteční síně nového krematoria v Ústí nad Labem.

Síň je půlkruhová s katafalkem ve středu. Standardně je kaple vybavena čtyřmi umělými věnci a jednou velkou kyticí určenou k položení na rakev. Tato umělá květinová výzdoba může být nahrazena výzdobou živou.

Obřady trvají 15 minut a je během nich prostor pro 3 reprodukované písně, které je možné vybrat z katalogu nebo je předem přinést na flash disku. Po levé straně od katafalku se nachází obrazovka připravená pro promítání fotografií.

Rádi vám v této síni pomůžeme uspořádat pohřeb v rámci naší pohřební služby v Ústí nad Labem.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Parkování je k dispozici přímo před vchodem ke krematoriu. Pro uživatele MHD je nejblíže zastávka Kamenný vrch, na kterou přijíždí trolejbusy číslo 60 a 62 a autobusy číslo 453 a 12.

Kde ji najdete?

Adresa: U Krematoria 398/8, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov

GPS: 50.65362, 14.06773

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň je uzpůsobena k promítání fotografií či videa během obřadů.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7