Jsme k dispozici 24/7

Náš tým na pomocné lince vám se vším pomůže

Tým pohřební služby Goodbye.cz315 558 136

Malá obřadní síň Ústředního hřbitova Brno

Malá obřadní síň nacházející se na Ústředním hřbitově města Brna je ideální volbou pro osobní rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Za příplatek je možné v síni zorganizovat smuteční obřad i během víkendu.

O síni

Malá obřadní síň Ústředního hřbitova v Brně se nachází nedaleko vchodu na hřbitov z Vídeňské ulice. Působí velmi komorním dojmem a je vhodná především pro menší skupiny pozůstalých. Nabízí zhruba dvacet míst k sezení a několik ke stání, celková kapacita je tedy cca 30 smutečních hostů.

Místnost je vybavena moderním osvětlením a stálou výzdobou z umělých květin. V síni také najdeme stojánky na fotografii a jméno zesnulého. Díky kvalitnímu ozvučení je možné přehrát jakékoliv skladby podle výběru rodiny. Délka obřadu se pohybuje kolem třiceti minut, které zahrnují až pět písní, vstup řečníka a závěrečnou kondolenci.

Pro zajištění obřadu v této síni, pomoc s výběrem hudby či sepsání smuteční řeči se můžete obrátit na Pohřební službu Brno. Před síní se nachází místnost vhodná k čekání. Pokud má rodina zájem, je možné jít se před začátkem obřadu rozloučit k otevřené rakvi.

Malá obřadní síň je součástí Ústředního hřbitova Brno, jehož otevírací doba je podle aktuálního měsíce následující:

leden - únor 7 - 17 hod

březen 7 - 18 hod

duben - září 7 - 19 hod

říjen 7 - 18 hod

listopad - prosinec 7 - 17 hod

Další alternativou této síně je také na Ústředním hřbitově Velká smuteční síň krematoria Brno.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

Přímo před obřadní síní se nachází placené parkoviště pro 10 aut. Větší parkovací plocha je na nedaleké ulici Heršpická, která pro návštěvníky hřbitova nabízí 2 hodiny stání zdarma. Cestující MHD mohou k síni dorazit linkou tramvaje č. 5 nebo 2.

Kde ji najdete?

Adresa: Vídeňská 306, 639 00 Brno-střed, Česko

GPS: 49.17142, 16.59698

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň není vybavena pro projekci fotografií či videa.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7