Malá obřadní síň Ústředního hřbitova Brno

Malá obřadní síň nacházející se na Ústředním hřbitově města Brna je ideální volbou pro osobní rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Za příplatek je možné v síni zorganizovat smuteční obřad i během víkendu.

O síni

Malá obřadní síň Ústředního hřbitova v Brně se nachází nedaleko vchodu na hřbitov z Vídeňské ulice. Působí velmi komorním dojmem a je vhodná především pro menší skupiny pozůstalých. Nabízí zhruba dvacet míst k sezení a několik ke stání, celková kapacita je tedy cca 30 smutečních hostů.

Místnost je vybavena moderním osvětlením a stálou výzdobou z umělých květin. V síni také najdeme stojánky na fotografii a jméno zesnulého. Díky kvalitnímu ozvučení je možné přehrát jakékoliv skladby podle výběru rodiny. Délka obřadu se pohybuje kolem třiceti minut, které zahrnují až pět písní, vstup řečníka a závěrečnou kondolenci.

Pro zajištění obřadu v této síni, pomoc s výběrem hudby či sepsání smuteční řeči se můžete obrátit na Pohřební službu Brno. Před síní se nachází místnost vhodná k čekání. Pokud má rodina zájem, je možné jít se před začátkem obřadu rozloučit k otevřené rakvi.

Malá obřadní síň je součástí Ústředního hřbitova Brno, jehož otevírací doba je podle aktuálního měsíce následující:

leden - únor 7 - 17 hod

březen 7 - 18 hod

duben - září 7 - 19 hod

říjen 7 - 18 hod

listopad - prosinec 7 - 17 hod

Další alternativou této síně je také na Ústředním hřbitově Velká smuteční síň krematoria Brno.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Přímo před obřadní síní se nachází placené parkoviště pro 10 aut. Větší parkovací plocha je na nedaleké ulici Heršpická, která pro návštěvníky hřbitova nabízí 2 hodiny stání zdarma. Cestující MHD mohou k síni dorazit linkou tramvaje č. 5 nebo 2.

Kde ji najdete?

Adresa: Vídeňská 306, 639 00 Brno-střed, Česko

GPS: 49.17142, 16.59698

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň není vybavena pro projekci fotografií či videa.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7