Jsme k dispozici 24/7

Náš tým na pomocné lince vám se vším pomůže

Tým pohřební služby Goodbye.cz315 558 136

Velká obřadní síň krematoria města Brna

Velká obřadní síň krematoria Brno je součástí areálu Ústředního brněnského hřbitova na adrese Jihlavská 1. Obřady se v ní pořádají každý všední den od 8 do 16 hodin. O víkendech a svátcích se obřady běžně nekonají.

O síni

Tato obřadní síň má celkovou kapacitu 300 osob, z toho je 42 míst k sezení. Objednat si ji můžete v rámci naší pohřební služby Brno. Standardem v této síni je živá hudba - varhany, housle nebo zpěv. Po domluvě je možné zajistit i hudbu reprodukovanou, tu je ale nutné zanést minimálně 3 dny před obřadem do kanceláře krematoria.

Součástí obřadu je i krátká promluva řečníka, pro kterého můžete řeč napsat nebo se domluvit a řeč pronést sami. Další z nabízených služeb je například přítomnost a promluvení kněze nebo nafocení a tisk fotek obřadu.

Velká obřadní síň společně s krematoriem jsou součástí Ústředního hřbitova Brno, jehož otevírací doba je podle aktuálního měsíce následující:

leden - únor 7 - 17 hod

březen 7 - 18 hod

duben - září 7 - 19 hod

říjen 7 - 18 hod

listopad - prosinec 7 - 17 hod

Další alternativou této síně poblíž Brna je smuteční síň Zbýšov.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

Pokud přijíždíte autem, součástí areálu hřbitova je placené parkoviště s kapacitou pro 80 automobilů. V přídě, že využíváte MHD, nejbližší stanicí autobusu je zastávka Krematorium, nacházející se přímo před hlavním vchodem na hřbitov a ke krematoriu.

Kde ji najdete?

Adresa: Jihlavská 756/1, 639 00 Brno-střed

GPS: 49.17235, 16.58966

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je možnost promítání fotografií nebo prezentace přichystané od www.smutecniprezentace.cz

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7