Velká obřadní síň krematoria města Brna

Velká obřadní síň krematoria Brno je součástí areálu Ústředního brněnského hřbitova na adrese Jihlavská 1. Obřady se v ní pořádají každý všední den od 8 do 16 hodin. O víkendech a svátcích se obřady běžně nekonají.

O síni

Tato obřadní síň má celkovou kapacitu 300 osob, z toho je 42 míst k sezení. Objednat si ji můžete v rámci naší pohřební služby Brno. Standardem v této síni je živá hudba - varhany, housle nebo zpěv. Po domluvě je možné zajistit i hudbu reprodukovanou, tu je ale nutné zanést minimálně 3 dny před obřadem do kanceláře krematoria.

Součástí obřadu je i krátká promluva řečníka, pro kterého můžete řeč napsat nebo se domluvit a řeč pronést sami. Další z nabízených služeb je například přítomnost a promluvení kněze nebo nafocení a tisk fotek obřadu.

Velká obřadní síň společně s krematoriem jsou součástí Ústředního hřbitova Brno, jehož otevírací doba je podle aktuálního měsíce následující:

leden - únor 7 - 17 hod

březen 7 - 18 hod

duben - září 7 - 19 hod

říjen 7 - 18 hod

listopad - prosinec 7 - 17 hod

Další alternativou této síně poblíž Brna je smuteční síň Zbýšov.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pokud přijíždíte autem, součástí areálu hřbitova je placené parkoviště s kapacitou pro 80 automobilů. V přídě, že využíváte MHD, nejbližší stanicí autobusu je zastávka Krematorium, nacházející se přímo před hlavním vchodem na hřbitov a ke krematoriu.

Kde ji najdete?

Adresa: Jihlavská 756/1, 639 00 Brno-střed

GPS: 49.17235, 16.58966

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je možnost promítání fotografií nebo prezentace přichystané od www.smutecniprezentace.cz

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7