Ústřední obřadní síň Praha-Olšany

V rámci Olšanských hřbitovů se nachází několik budov a smutečních síní, jako například Nová smuteční síň, Chrám Zesnutí přesvaté Bohorodice nebo právě Ústřední obřadní síň.

O síni

Tato obřadní síň se nachází na adrese Vinohradská 155, Praha 3. Je umístěna po levé straně při vstupu hlavním vchodem na Olšanské hřbitovy. Je snadno dostupná pomocí MHD i osobním automobilem, který je možné zaparkovat před vstupem na hřbitov.

Ústřední obřadní síň má celkovou kapacitu 100 osob, z toho je 40 míst k sezení a 60 na stání.

Obřad v Ústřední obřadní síni trvá zhruba 25 minut, během kterých zazní několik skladeb vašeho výběru a smuteční řeč, kterou pronese náš řečník. Tuto promluvu můžete buď nechat na řečníkovi nebo ji můžete napsat i pronést sami. Síň je vybavena dvěma obrazovkami, na kterých je možnost promítání fotek či videa. Díky této funkci je možné mít rozloučení velmi osobní a zároveň důstojné.

Pohřeb v této obřadní síni lze objednat v naší pohřební službě v Praze. Mimo to vám nabízíme i možnost v druhé pražské obřadní síni Motol v areálu hřbitova.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

Pro parkování je možné využít placeného parkoviště před hlavním vstupem na hřbitov. Pokud přijíždíte MHD, nejbližší tramvajovou zastávkou je zastávka Olšanské hřbitovy, nejbližší stanice metra se jmenuje Flora a je vzdálená cca 500 metrů.

Kde ji najdete?

Adresa: Vinohradská 71/155, 130 00 Praha 3-Žižkov

GPS: 50.07871, 14.46592

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň je vybavena obrazovkami, na kterých je během obřadu možné promítat fotografie či video.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7