Obřadní síň Motol

V Praze se nachází řada hřbitovů a spolu s nimi i mnoho smutečních síní. Jednou z nich je i síň krematoria Motol, která je velmi oblíbená pro své umístění uprostřed přírody v klidné části Prahy.

O síni

Tato obřadní síň se nachází v areálu Motolského hřbitova společně s krematoriem Motol na adrese Plzeňská 30/233, Praha 5-Motol. Je dostupná pomocí MDH (zastávka Krematorium Motol) i osobním automobilem (velké parkoviště před hlavním vstupem na hřbitov). Její celková kapacita je zhruba 120 osob, z toho 40 míst je k sezení. V zimě je síň vytápěná.

Obřad v této síni si můžete objednat v naší pražké pohřební službě. Rádi vám se vším pomůžeme. Kromě tohoto místa máme v Praze ještě k dispozici obřadní síň v Olšanech.

Obřady trvají 25 - 30 minut. Uprostřed je vyvýšený katafalk obklopený osmi svícemi a květinovou výzdobou. Po pravé straně od katafalku se nachází místo pro řečníka, nad nímž je umístěna obrazovka připravená pro promítání fotek. Hudba je reprodukovaná a vybrat si ji můžete buď z připraveného katalogu nebo přinést na flash disku nachystané vlastní písně.

Obřad v síni Motol je možné zařídit každý všední den. Kancelář krematoria je také standardně otevřena ve všední dny, její otevírací doba je následující:

Pondělí 8 – 17 hod

Úterý 8 – 14 hod

Středa 8 – 15 hod

Čtvrtek 8 – 15 hod

Pátek 8 – 14 hod

Sobota a neděle zavřeno

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni v pohřební službě Praha

Spojení

Pokud využíváte MHD, nejbližší tramvajovou zastávkou je zastávka Krematorium Motol, která je přímo před hlavním vstupem na hřbitov. Pokud jedete autem, můžete využít neplaceného parkoviště přímo před hlavním vchodem do areálu.

Kde ji najdete?

Adresa: Plzeňská 30/233, Praha 5-Motol

GPS: 50.06483, 14.32705

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je během obřadu možnost promítání fotografií nebo videa na obrazovce.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7