Jsme k dispozici 24/7

Náš tým na pomocné lince vám se vším pomůže

Tým pohřební služby Goodbye.cz315 558 136

Obřadní síň Sázava

Smuteční síň Sázava leží naproti řeky Sázavy v místě, kde se sbíhají ulice Klášterní a Benešovská na adrese Husova 97, Sázava. Díky vytápění je uzpůsobena pro obřady jak v letním, tak zimním období.

O síni

Obřadní síň v Sázavě má celkovou kapacitu cca 70 smutečních hostů, z toho 50 míst je k sezení. Interiér síně je moderní a světlý. Po stranách jsou velká obdélníková okna. Vpředu síně se je ve výklenku umístěn velký dřevěný kříž před nímž se nachází vyvýšený katafalk. Na jeho levé straně stojí pultík pro řečníka či kněze, který smuteční hosty obřadem provází. Po levé straně je nahoře umístěna obrazovka nachystaná k promítání fotografií či videa.

Pro organizaci obřadu v této síni se můžete obrátit například na pohřební službu Sázava, která mimo jiné nabízí také možnost smutečního průvodu s historickým pohřebním kočárem.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Spojení

V blízkosti obřadní síně je možné zaparkovat například na parkovišti na Benešovské ulici. Pokud přijíždíte autobusem, nejbližší zastávka je vzdálená přes most cca 500 metrů a jmenuje se Sázava, Klášterní.

Kde ji najdete?

Adresa: Husova 97, 285 06 Sázava

GPS: 49.87252, 14.89761

Mapa

Projekce, foto, video...

Smuteční síň je vybavena obrazovkou, na které je možné během obřadu promítat fotografie či video.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7