Smuteční síň Zbýšov

Pokud hledáte místo, kde uspořádat smuteční obřad v Brně a okolí, ale chcete se vyhnout chladné síni Brněnského krematoria, moderní prostor obřadní síně ve Zbýšově je ideálním řešením.

O síni

Tuto smuteční síň ve Zbýšově najdete na adrese Masarykova 635, 664 11 Zbýšov v okrese Brno-Venkov. Smuteční obřad si můžete objednat u naší pohřební služby v Brně. Síň je vybavena vyvýšeným katafalkem a dvěma LED obrazovkami nachystanými na promítání fotografií. Vpravo od katafalku je umístěný pultík pro řečníka. Obřady v této síni mohou být jak civilní tak církevní. Volba hudby je jen na vás, je možné přehrát skladby reprodukované nebo zajistit hudbu živou.

Pokud byste měli zájem, je možné využít i Velké obřadní síně krematoria města Brna která je o trochu dál.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Nejlépe se ke smuteční síni ve Zbýšově dostanete autem, parkování je možné po levé straně před kostelem. Na stejném místě je také zastávka autobusu Zbýšov, MěÚ, kam jezdí linky 421 a 153.

Kde ji najdete?

Adresa: Masarykova 635, 664 11 Zbýšov

GPS: 49.15566, 16.34844

Mapa

Projekce, foto, video...

Po obou stranách síně jsou umístěné obrazovky, na kterých je možné promítání fotografií, prezentace nebo videa.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7