Velká obřadní síň Krematorium Strašnice Praha

Velká obřadní síň Krematoria Strašnice je dominantou celé budovy krematoria a zároveň velmi žádaným místem pro pořádání posledních rozloučení.

O síni

Síň je velmi vzdušná a prostorná, její celková plocha je 450 metrů čtverečních a strop je vysoký 16 metrů. Kapacita činí 200 smutečních hostů, z toho 63 míst je k sezení. Vpředu uprostřed je umístěn katafalk, díky jehož nezvyklé výšce - dva a půl metru - je bez problémů viditelný ze všech koutů a stran síně. Nad katafalkem je tvoří ozdobu síně umělecké dílo sochaře J. Palouše.

Obřady v této síni jsou velmi důstojné a vznešené. Trvají zhruba 30 minut a je možnost během nich využít doprovodu živé hudby nebo pustit hudbu reprodukovanou. Pokud hledáte menší síň pro více intimní rozloučení za účasti menšího množství smutečních hostů, můžete využít také Malé (Baxovy) obřadní síně, která je také umístěna v krematoriu Strašnice. Pro organizaci obřadu v těchto nebo jiných pražských síních kontaktujte Pohřební službu Praha.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni v pohřební službě Praha

Spojení

Nejbližší tramvajovou zastávkou je zastávka Krematorium Strašnice. Pro řidiče je přímo před vstupem ke krematoriu placené parkoviště.

Kde ji najdete?

Adresa: Vinohradská 2509/214, Praha 10 Vinohrady

GPS: 50.07701, 14.48448

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň není uzpůsobená k promítání fotografií

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7