Malá obřadní síň Krematorium Strašnice (Baxova)

Malá, také známá jako Baxova, obřadní síň strašnického krematoria je po pravé straně od Velké síně. Díky menšímu, přesto však důstojnému prostoru, je síň ideálním místem pro více intimní a komorní smuteční obřady.

O síni

Kapacita Baxovy obřadní síně je cca 80 smutečních hostů, z toho cca 24 míst je pro sezení. Síň je vybavená příjemnou umělou květinovou výzdobou, kterou je možné nahradit květinami živými. Uprostřed síně je katafalk, po jehož stranách je umístěno 8 elektrických svící. V síni je možné vybrat reprodukovaný hudební doprovod z připraveného katalogu nebo připravit vlastní skladby na flash disku. Pro organizaci obřadu v této síni kontaktujte pražskou pohřební službu, případně je možné obřad zorganizovat také ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni v pohřební službě Praha

Spojení

Nejbližší zastávkou je zastávka tramvaje s názvem Krematorium Strašnice. Pro řidiče je přímo před vstupem ke krematoriu placené parkoviště.

Kde ji najdete?

Adresa: Vinohradská 2509/214, Praha 10 Vinohrady

GPS: 50.07701, 14.48448

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň není uzpůsobená k promítání fotografií

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7