Malá obřadní síň krematoria Pardubice

Malá obřadní síň je společně s Velkou síni součástí budovy krematoria Pardubice, které je mimo pořádání smutečních obřadů také oblíbenou turistickou destinací pro svůj netypický vzhled.

O síni

Malá obřadní síň krematoria Pardubice je součástí areálu hřbitova Pardubice, který se nachází na adrese Pod Břízkami 990. Ve stejné budově se nachází také velká smuteční síň, ve které je také možné pořádat pohřby.

Budovu krematoria najdete naproti hlavního vstupu na hřbitov. Pardubické krematorium je specifické svým vzhledem, který připomíná perníkovou chaloupku. Budova je také známá díky filmu Spalovač mrtvol, který se v prostorách krematoria natáčel.

Vchod do malé obřadní síně se nachází napravo pod hlavním schodištěm. Její maximální kapacita je 12 osob, je tedy vhodná pouze pro komorní rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Uprostřed síně je pevný katafalk. Obřady trvají cca 20 minut a jejich součástí je přehrání 4 reprodukovaných písní dle vlastního výběru a případně krátká promluva řečníka. Pokud máte zájem o pohřeb v této síni, kontaktujte prosím pohřební službu Pardubice.

Smuteční obřady se v této síni konají v úterky, čtvrtky a pátky. Otevírací doba kanceláře krematoria je následující:

Pondělí 8 - 17 hod

Úterý 8 - 16 hod

Středa 8 - 16 hod

Čtvrtek 8 - 16 hod

Pátek 8 - 15 hod

Sobota a neděle zavřeno

Výdej uren je možný v pondělí a středy v časech 7 - 11:30 a 12 - 17 hodin.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pro návštěvníky přijíždějící osobním automobilem je přímo před vstupem na hřbitov parkoviště. Pokud využíváte MHD, před hlavní branou je umístěna autobusová zastávka Krematorium.

Kde ji najdete?

Adresa: Pod Břízkami 990, 530 02 Pardubice

GPS: 50.01952, 15.77691

Mapa

Projekce, foto, video...

Tato síň neumožňuje promítání fotografií.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7