Velká obřadní síň krematoria Pardubice

Velká obřadní síň je společně s Malou síni umístěna v budově krematoria Pardubice, které je mimo pořádání smutečních obřadů také oblíbenou turistickou destinací pro svůj netypický vzhled.

O síni

Velká obřadní síň krematoria Pardubice se nachází na adrese Pod Břízkami 990, 530 02 Pardubice a je součástí areálu hřbitova, který disponuje také vsypovou loučkou. V budově najdete i malou smuteční síň, které můžete také využít.

Krematorium se nachází přímo před hlavním vstupem na hřbitov a zodpovědně ho poznáte podle jeho specifického designu podobnému perníkové chaloupce. Budova je také známá díky filmu Spalovač mrtvol, který se v prostorách krematoria natáčel.

Pohřeb si můžete objednat u naší pohřební služby Pardubice. Se vším vám rádi pomůžeme.

Vchod do velké obřadní síně se nachází uprostřed po výstupu schodiště. Pro bezbariérový přístup je zprava budovy umístěn výtah. Uprostřed síně je katafalk, nad kterým je obrazovka připravená pro případné promítání fotografií. Obřady trvají cca 20 minut a jejich součástí je přehrání 4 písní dle vlastního výběru a krátká promluva řečníka.

Smuteční obřady se v této síni konají v úterky, čtvrtky a pátky. Otevírací doba kanceláře krematoria je následující:

Pondělí 8 - 17 hod

Úterý 8 - 16 hod

Středa 8 - 16 hod

Čtvrtek 8 - 16 hod

Pátek 8 - 15 hod

Sobota a neděle zavřeno

Výdej uren je možný v pondělí a středy v časech 7 - 11:30 a 12 - 17 hodin.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby

Spojení

Pro návštěvníky přijíždějící osobním automobilem je přímo před vstupem na hřbitov parkoviště. Pokud plánujete využít MHD, před hlavní branou je umístěna autobusová zastávka Krematorium.

Kde ji najdete?

Adresa: Pod Břízkami 990, 530 02 Pardubice

GPS: 50.01952, 15.77691

Mapa

Projekce, foto, video...

V síni je možné promítat fotografie či video na obrazovce umístěné nad katafalkem.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7