Nová obřadní síň Praha Olšany

Pokud chcete uspořádat smuteční obřad v Praze, máte mnoho možností a jednou z nich je i prostor Nové obřadní síně v Olšanech.

O síni

V rámci Olšanských hřbitovů najdeme Ústřední obřadní síň a Novou obřadní síň. Nová obřadní síň je kvůli své velikosti vhodná spíše pro osobnější rozloučení určená pro nižší počet smutečních hostů. Celková kapacita síně je 56 osob, z toho je 23 míst k sezení.

Síň je vybavena katafalkem, vyhrazeným místem pro řečníka či faráře a LCD obrazovkou, na které je možné během obřadu promítat fotografie či video. Reprodukovanou hudbu můžete vybírat z připraveného katalogu nebo nachystat na flash disk vlastní písně ve formátu MP3. Prostor je vhodný pro civilní i církevní formy obřadu.

Pohřeb v této obřadní síni můžete sjednat v naší pohřební službě v Praze. Mimo to nabízíme i možnost zajištění obřadu například v pražské obřadní síni Motol nebo ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice.

Spojení

Zaparkovat můžete na placeném parkovišti před hlavním vstupem na hřbitov. Nejbližší zastávkou MHD je tramvajová zastávka Olšanské hřbitovy, nejbližší stanice metra se jmenuje Želivského a je vzdálená cca 500 metrů směrem do centra.

Kde ji najdete?

Adresa: Vinohradská 949/157, 130 00 Praha 3-Žižkov

GPS: 50.07896, 14.47209

Mapa

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni u naší pohřební služby.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

315 558 136
K dispozici 24/7