Nová obřadní síň Praha Olšany

Pokud chcete uspořádat smuteční obřad v Praze, máte mnoho možností a jednou z nich je i prostor Nové obřadní síně v Olšanech.

O síni

V rámci Olšanských hřbitovů najdeme Ústřední obřadní síň a Novou obřadní síň. Nová obřadní síň je kvůli své velikosti vhodná spíše pro osobnější rozloučení určená pro nižší počet smutečních hostů. Celková kapacita síně je 56 osob, z toho je 23 míst k sezení.

Síň je vybavena katafalkem, vyhrazeným místem pro řečníka či faráře a LCD obrazovkou, na které je možné během obřadu promítat fotografie či video. Reprodukovanou hudbu můžete vybírat z připraveného katalogu nebo nachystat na flash disk vlastní písně ve formátu MP3. Prostor je vhodný pro civilní i církevní formy obřadu.

Pohřeb v této obřadní síni můžete sjednat v naší pohřební službě v Praze. Mimo to nabízíme i možnost zajištění obřadu například v pražské obřadní síni Motol nebo ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice.

Objednat pohřeb

Objednejte si pohřeb v této obřadní síni v pohřební službě Praha

Spojení

Zaparkovat můžete na placeném parkovišti před hlavním vstupem na hřbitov. Nejbližší zastávkou MHD je tramvajová zastávka Olšanské hřbitovy, nejbližší stanice metra se jmenuje Želivského a je vzdálená cca 500 metrů směrem do centra.

Kde ji najdete?

Adresa: Vinohradská 949/157, 130 00 Praha 3-Žižkov

GPS: 50.07896, 14.47209

Mapa

Projekce, foto, video...

Síň je uzpůsobena k promítání fotografií či videa.

Rádi vám se vším pomůžeme

Chápeme, že smrt blízkého je situace, kterou neplánujete. Zavolejte naší pohřební službě a jsme připraveni vaši situaci okamžitě řešit. Se vším vám pomůžeme a vytvoříme pro vás a vaše blízké to nejosobnější poslední rozloučení.

V Praze, Brně nebo jinde po ČR

315 558 136
K dispozici 24/7