Pobočka

Pohřební a hřbitovní služby města Brna - Krematorium Jihlavská

AdresaKrematorium Jihlavská 1, Brno

Společnost Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a. s. je největší pohřební službou v Brně a na jižní Moravě a naši pracovníci jsou připraveni pro Vás zajistit komplexní pietní služby, abychom Vám co nejvíce ulehčili těžkou životní situaci při úmrtí blízkého člověka. Věnujeme vždy dostatečný prostor osobnímu kontaktu při sjednávání podrobností a jsme vstřícní ke všemu, co by Vám mohlo pomoci.

Dlouholetou působností v oboru a načerpanými zkušenostmi získala naše společnost velké a stabilní zázemí, díky kterému poskytujeme vždy ty nejkvalitnější služby. Jsme městskou společností a vlastníme brněnské krematorium, jehož součástí je prostorná a klimatizovaná obřadní síň, v níž zajišťujeme rozloučení se zesnulým. Každý obřad je doprovázen živou hudbou, pokud objednavatel nezvolí možnost použití reprodukovaných nahrávek. Pozůstalí si mohou doplnit stálou květinovou výzdobu vlastními květinovými dary z naší široké nabídky smuteční vazby. V krematoriu máme i malou obřadní síň, která je vhodná pro smuteční rozloučení v úzkém rodinném kruhu. Naše společnost nabízí možnost smutečního rozloučení i v kostele nebo jiné obřadní síni. Pozůstalí si mohou objednat rozloučení se zesnulým s následnou kremací či uložením do hrobu dle jejich přání.

Naši zaměstnanci na všech našich pobočkách Vám ochotně poradí s vyřízením všech náležitostí spojených s pohřbem s obřadem, představí Vám naše služby i zboží a připraví objednávku podle Vašich požadavků, aby rozloučení s Vaším nejbližším proběhlo důstojně a dle Vašich představ.

Mapa

Potřebujete pomoci sjednat pohřeb?

Pomůžeme vám naplánovat jedinečné rozloučení pro vašeho blízkého. Pohřeb s obřadem, kremace bez obřadu nebo i netradiční pohřeb. To vše za jednu transparentní cenu od 12 900 Kč.

Zjistit více

Komentáře